Často kladené otázky

1.Jak vybrat Bachovy esence?

a) Trápí-li Vás jeden specifický problém, vybírejte Bachovy esence přímo určené k řešení konkrétních potíží, na příklad: M.E.G Bio Bachovky pro děti - Spánek nebo M.E.G Bio Bachovky - Po operaci.

b) Pokud máte více potíží (na příklad únava, nízké libido, deprese, workholismus a strachy o blízké), pak zvolte M.E.G Bio Bachovky na míru. Po vyplnění dotazníku Vám Meg Mašková vytvoří jedinečnou recepturu z Bachových esencí.

c) Je-li Vaše situace komplikovaná a již dlouhou dobu si nevíte rady, objednejte se na Online konzultaci a zjistěte, jestli a jak Vám mohou Bachovy esence pomoci ve Vaší situaci.

2. Jak dlouho trvá, než mi moje Bachovky dorazí?

Jelikož Bachovky mícháme vždy čerstvé a některé dokonce vyžadují sestavení speciální receptury na míru, na odeslání balíčku si vyhrazujeme 10 pracovních dní. Pokud ani po této době Vám Bachovky od nás nedorazily, neváhejte nás kontaktovat.

3. Jak mám Bachovy esence užívat, jak často a po jak dlouhou dobu?

Základní pravidlo užívání je: 4x denně 4 kapky. Ráno na lačno, během dne ideálně půl hodiny před jídlem.
V případě silných potíží kapejte 6-8x denně.

Při klasickém dávkování jedna lahvička vydrží 3-4 týdny.
Bachovy esence slouží dlouhodobému užívaní, minimální kúra je 3 měsíce. Je potřeba odstranit původní příčinu problému až do jádra bloku. Pokud přestanete dříve, mohou se potíže vrátit.

4. Můžu kombinovat více Bachových esencí najednou?

Jediné Bachovy esence, které můžete (a vřele to doporučujeme) kombinovat s Bachovkami jsou SOS kapky akutní krize.

Rozhodně není možné kombinovat Bachovky na míru s Bachovkami na konkrétní potíže na příklad Spánek, Hubnutí nebo Libido.

Pokud nyní užíváte Bachovky na konkrétní problém, tak po dokapání lahvičky si můžete objednat Bachovky na míru. Do dotazníku uveďte, jaké konkrétní kapky jste už užívali a připište další potíže, které chcete řešit.

5. Jak dlouho trvá, než začnu pozorovat účinky Bachových esencí?

To je velmi individuální a záleží, jak závažný je Váš problém. U někoho jsou výsledky vidět po pár dnech, u někoho i po několika týdnech.
Také se stává se, že změny si jako první začne všímat okolí, rodina a přátelé.

6. Mohu Bachovy esence kombinovat spolu s léky, které právě užívám?

Bachovky mohou být bezpečně kombinovány s jinými formami léčení, lze je kombinovat s doplňky stravy i chemickými léky, ale Bachovky s konzervantem, kterým je alkohol, nelze kombinovat s léky Antabus.

7. Jsou Bachovy esence vhodné pro děti, těhotné ženy nebo starší osoby?

Ano, Bachovy esence jsou naprosto vhodné pro miminka, děti, těhotné i starší osoby. Jen u miminek do 1 roku a těhotných žen zvolte konzervant glycerol.
Tyto esence nevykazují vedlejší účinky a nedochází k předávkování.

8. Fungují Bachovky i na zvířata?

Ano, rozhodně. Zvířata mají také své emoce, které mohou způsobovat změny v chování. Na příklad pes, který se bojí vody nebo bouřky, je smutný, když odejde jeho páníček z domu a celý den vyje nebo kočička, která se bojí veterináře. To je jen pár ukázek častých potíží našich čtyřnohých mazlíčků, které dokážou vyřešit Bachovy esence.

9. Jaké jsou možné vedlejší účinky užívání Bachových esencí?

Bachovky nevykazují žádné vedlejší účinky.
Pokud je budete užívat poctivě a pravidelně až do odbourání bloku (minimálně 3 měsíce, v závažnějších případech to může být půl roku i déle), tak se problém nevrátí a vy můžete snadno fungovat bez Bachových esencí.

10. Jak je nejlepší skladovat Bachovy esence a jak dlouho jsou trvanlivé?

Skladujte v suchu, do 20 stupňů, mimo sluneční žár. Bachovky lze skladovat i v ledničce. Datum spotřeby 1 lahvičky je 8 týdnů.

11. Kolik potřebuji lahviček?
Základní kůra jsou 3 měsíce, ale 3 lahvičky neznamenají vždy 3 měsíce, záleží na intenzitě kapání.
Pokud is objednáte 3 lahvičky a budete kapat 4x denně 4 kapky, pak Vám tyto 3 lahvičky vyjdou na 3 měsíce.
Ale pokud budete kapat v případě závažnějších potíží častěji, 6-8x denně 4 kapky, pak Vám 3 lahvičky Bachovek vyjdou na cca na měsíc a půl až 2 měsíce.

12. Když cítím změnu po první lahvičce užívání, mohu přestat, vybrat si jiné kapky nebo změnit recepturu Bachovek na míru?

Je skvělé, že cítíte změny, ale pozor. Toto je ta zlomová chvíle, kdy někteří uznají, že už mají problém vyřešen a s kúrou skončí nebo zvolí jiné kapky.

Je opravdu důležité dodržet základní 3 měsíční kúru se stejným obsahem. Jediné, co můžete změnit, je přejít z Bachovek, které řeší jeden konkrétní problém na Bachovky na míru, které zahrnou původní problém a případně přidají další.
Nikdy ale neměňte po prvním nebo druhém měsíci užívání recepturu Kapek na míru ani nepřecházejte z Bachovek - Spánek na Bachovky - Hubnutí.Nenašli jste zde odpověď na Vaši otázku?


Jsme tu pro Vás. Od pondělí do čtvrtka mezi 8. a 14. hodinou Vám rádi pomůžeme po telefonu +420 774 444 104 nebo nám zanechte vzkaz přes kontaktní formulář.
Kontaktujte nás