Jak vznikly M.E.G Bio Bachovky

Dnes už věřím tomu, že život (Bůh, vyšší já nebo karma - nechť si každý doplní dle své víry) nás vždy dovede tam, kde máme být.


Fakt, že čtete nyní tyto řádky, také není náhoda. Něco Vás k Bachovkám přitáhlo stejně jako mě...


Celý příběh si můžete poslechnout ve videu.Byla jsem skoro na konci třetího měsíce těhotenství, když jsem potratila. To, co následovalo bylo naprosto šílené a dodnes říkám, že bych takovou bolest jak psychickou, tak fyzickou nepřála nikdy nikomu zažít. Jelikož jsem v sobě nevědomky nesla mnoho osobních nezpracovaných traumat, objevila se první panická ataka.


Naštěstí jsem narazila na článek o Dr. Bachovi a jeho léčivých esencích. Zjistila jsem, že Dr. Bach netlumil příznaky nemoci, ale hledal zdroj a léčil opravdovou příčinu problému, která podle něho je spojená se silnými emocemi.


Bachovky jsem si tehdy objednala a nesmírně mi pomohly. Díky nim jsem byla schopná se zase postavit na nohy, jak psychicky, tak fyzicky. Vzápětí jsem se začala zajímat, jak bych tento zázrak mohla předat více lidem.

Přihlásila jsem se do Bachova centra v Londýně na kurz, kde jsem se naučila využívat metodu léčby Dr. Bacha.


Ihned jsem pokračovala navazujícím kurzem Level 2 a získala certifikáty opravňující mě oficiálně míchat Bachovy esence a vytvářet kapky na míru.

certifikát Level 1 z Centra Dr Bacha v Londýně

Certifikát Level 2 z Centra Dr. Bacha v Londýně

Místo destilované vody používáme pro přípravu Bachových esencí čerstvou vodu z minerálního pramene z Karlových Varů.


Díky tomu jsou M.E.G Bio Bachovky nejen chutnější a zdravější, ale mohou být oficiálně označeny BIO na základě grantu od Evropské Unie. 


EUIPA

minerální pramen z Karlových Varů v Bachových esencíchNaše prostory pro přípravu Bachových esencí jsou schválené Krajskou hygienickou stanicí a Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí. 


.Proč M.E.G Bio Bachovky?


  • 100% přírodní: Žádná chemie, nic toxického. Jen čistá příroda v podobě výtažků z bylin tzv. esencí.
  • Certifikát BIO kvality: Nepoužíváme destilovanou vodu, ale do kapiček přimícháváme náš místní čistý minerální pramen z Karlových Varů. Díky tomu mohou být naše kapky oficiálně označeny Bio.
  • Odbornost: Meg Mašková sestavuje každou recepturu zvlášť na základě svých odborných znalostí díky vzdělání v oboru psychologie 
  • Vzdělání: Meg Mašková je certifikovaný praktik na metodu léčby Dr. Bacha
  • Čistota a profesionalita: Státní zemědělská a potravinářská inspekce spolu s Krajskou hygienickou stanicí nám schválily prostory, ve kterých můžeme oficiálně připravovat Bachovy esence. 
  • Ověřená účinnost: Meg Bio Bachovy esence už pomáhají u více jak 50 000 dospělých, dětí, miminek i zvířat
  • 50 Kč z každého nákupu putuje na M.E.G Charity nadační fond, díky kterému jsou již 9. rokem podporovány české nemocnice nákupem speciálních přístrojů a zdravých jogurtů na oddělení šestinedělí.


jedinečné M.E.G Bio Bachovky

Vyzkoušet M.E.G Bio Bachovky na míru