Jak vybrat Bachovky

Rozhodli jste se vyzkoušet Bachovky, ale tápete, které nyní vybrat?


M.E.G Bio Bachovky pomáhají odstranit nadměrný stres, vypustit potlačené emoce, odstranit špatný spánek, žárlivost, posttraumatické bloky.

a) Trápí-li Vás jeden specifický problém, vybírejte Bachovy esence přímo určené k řešení konkrétních potíží, na příklad: M.E.G Bio Bachovky pro děti - Spánek nebo M.E.G Bio Bachovky - Po operaci.

b) Pokud máte více potíží (na příklad únava, nízké libido, deprese, workholismus a strachy o blízké), pak zvolte M.E.G Bio Bachovky na míru. Po vyplnění dotazníku Vám Meg Mašková vytvoří jedinečnou recepturu z Bachových esencí.

c) Je-li Vaše situace komplikovaná a již dlouhou dobu si nevíte rady, objednejte se na Online konzultaci a zjistěte, jestli a jak Vám mohou Bachovy esence pomoci ve Vaší situaci.Stále si nejste jistí?


Jsme tu pro Vás. Od pondělí do čtvrtka mezi 8. a 14. hodinou Vám rádi pomůžeme po telefonu +420 774 444 104 nebo nám zanechte vzkaz přes kontaktní formulář.


Kontaktní formulář zdeProč M.E.G Bio Bachovky?


M.E.G Bio Bachovky jsou míchány do minerálního pramene z Karlových Varů, který je sám o sobě léčivý.

  • 100% přírodní: Žádná chemie, nic toxického. Jen čistá příroda v podobě výtažků z bylin tzv. esencí.


  • Certifikát BIO kvality: Nepoužíváme destilovanou vodu, ale do kapiček přimícháváme náš místní čistý pramen z Karlových Varů. Díky tomu mohou být naše kapky označeny Bio.


  • Na míru: Mícháme vždy podle individuálních potřeb a konkrétních problémů, proto kapičky úspěšně řeší jednotlivé potíže.


MEG Mašková, zakladatelka M.E.G Bio Bachovky, pomáhá lidem najít psychickou pohodu, posílit sebelásku, sebedůvěru, odstranit panické ataky, deprese, úzkosti, posttraumatické bloky, kam patří třeba ekzém, akné apod.  • Odbornost: Michaela E.G. Mašková sestavuje každou recepturu zvlášť na základě svých odborných znalostí díky vzdělání v oboru psychologie 


  • Vzdělání: Michaela E.G. Mašková je certifikovaný praktik na metodu léčby Dr. Bacha


M.E.G Bio Bachovky posilují sebelásku, sebedůvěru, odstraňují stres, bloky, traumata, potlačené emoce.  • Čistota a profesionalita: kapičky nemícháme doma v kuchyni, ale ve speciální místnosti tzv. „míchárně“, která je z hygienického hlediska uzpůsobená k výrobě Bachových esencí a schválená Potravinářskou inspekcí. 


  • Ověřená účinnost: Meg Bio Bachovy esence už pomáhají u více jak 10 000 dospělých, dětí, miminek i zvířat


Nákupem u M.E.G Bio Bachovky přispějete na nadační fond M.E.G Charity, která pomáhá zařizovat nemocnice.  • 50 Kč z každého nákupu jde na nadační fond M.E.G. Charity, díky kterému jsou následně nakupovány přístroje do českých nemocnicVyzkoušet M.E.G Bio Bachovky